Трійця

Трійця

Шановна громадо!

Щиро вітаємо зі світлим святом Трійці.

Цей день завжди був символом духовної сили, єдності та добра. Сьогодні ж він ще більше нагадує нам про важливість людяності, підтримки та тепла, яке ми даруємо одне одному.

Сьогодні особливо цінними стають прості речі: почути рідний голос, зібратися з близькими за одним столом, знати, що тебе чекають і про тебе думають. Саме це допомагає триматися, не втрачати віри та рухатися вперед.

Дякуємо всім, хто сьогодні захищає Україну, підтримує інших, допомагає та щодня робить свою справу заради спільного майбутнього.

Нехай це свято принесе у кожну домівку спокій, взаєморозуміння та добрі новини.

Миру всім родинам. Сил нашим Захисникам і Захисницям. Світлого майбутнього – Україні.

Слава Україні!

З повагою

Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

Skip to content