Культура, мистецтво і спорт без бар’єрів
У рамках Національного тижня безбар’єрності, що проходить з 25 по 31 травня, у закладах культури, фізичної культури і спорту Вільногірської міської ради Дніпропетровської області відбулися заходи. Їх метою стало привернення уваги до важливості створення доступного, відкритого та комфортного середовища для всіх, формування толерантного ставлення, взаємоповаги та рівних можливостей у суспільстві.

