
День журналіста
Шановна громадо!
06 червня в Україні відзначається День журналіста.
В умовах повномасштабної війни журналісти щодня працюють там, де небезпечно й важко. Вони документують наслідки російської агресії, фіксують воєнні злочини, розповідають світові правду про події в Україні та протидіють ворожій дезінформації.
Їхня робота — це не лише про новини. Це про відповідальність перед суспільством і право людей знати, що відбувається насправді.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю журналістів, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок. Їхня мужність, принциповість і самовідданість заслуговують на глибоку повагу.
Дякуємо кожному, хто сьогодні працює на інформаційному фронті, за професіоналізм, витримку та сміливість. За те, що навіть у найскладніші часи продовжуєте доносити правду, підтримувати суспільство та зміцнювати інформаційну стійкість нашої держави.
Разом – до Перемоги.
Слава Україні!
З повагою
Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
