
23 червня в Україні відзначають День державної служби.
Сьогодні — нагода подякувати кожному, хто сумлінно виконує свою роботу та працює в інтересах людей і держави. Адже державна служба — це не лише про відповідальність і професіоналізм. Це про служіння суспільству та бажання змінювати життя на краще.
За кожним документом, рішенням, проєктом чи послугою стоять люди. Ті, хто щодня працює для розвитку держави, підтримує важливі процеси, допомагає знаходити рішення та робить її ближчою до людей.
Щиро дякуємо всім державним службовцям України за відданість справі, наполегливість і щоденну працю. Бажаємо натхнення, нових можливостей, поваги, підтримки однодумців та впевненості у завтрашньому дні. Нехай кожна добра справа знаходить відгук, а кожне рішення працює на благо людей і України.
Слава Україні!
З повагою
Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
