День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановна громадо!

Є дати, які нагадують про ціну миру.

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Це День, коли ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, чиї життя забрала Друга світова війна. Згадуємо тих, хто загинув, захищаючи рідну землю, хто став жертвою окупації, насильства та нелюдської жорстокості.

Минуло багато років, але біль втрат не має терміну давності. Він живе у спогадах родин, у пам’яті народу, в історії нашої держави.

Сьогодні ця дата відгукується в серці кожного українця. Адже наша країна знову платить високу ціну за можливість жити на своїй землі, говорити рідною мовою та виховувати дітей у вільній Україні.

Схиляємо голови у скорботі перед усіма жертвами Другої світової війни та перед кожним, чиє життя забрала російська агресія.

Пам’ятаємо минуле. Виборюємо майбутнє України.

Слава Україні!

З повагою

Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

 

Skip to content