
Шановна громадо!
19 червня в Україні відзначається День фермера.
Цей день – про людей, чия праця є надзвичайно важливою для кожного з нас. Про тих, хто щодня працює на землі, вирощує врожай, дбає про господарство та продовжує свою справу попри всі труднощі.
В умовах війни попри ризики, нестачу ресурсів і постійні виклики вони продовжують працювати, забезпечуючи продовольством країну та підтримуючи економіку.
Бути фермером сьогодні — це про витримку, відповідальність і віру в майбутнє. Це про людей, які не чекають легких часів, а щодня роблять свою справу.
Щиро дякуємо всім фермерам за наполегливість, працьовитість та відданість рідній землі.
Окрема вдячність нашим Захисникам і Захисницям, завдяки яким українські поля й надалі засіваються, а громади живуть і працюють.
Бажаємо миру, добрих новин, сил, здоров’я та щедрих врожаїв.
Слава Україні!
З повагою
Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області
