День фермера

          Шановна громадо!

19 червня в Україні відзначається День фермера.

Цей день – про людей, чия праця є надзвичайно важливою для кожного з нас. Про тих, хто щодня працює на землі, вирощує врожай, дбає про господарство та продовжує свою справу попри всі труднощі.

В умовах війни попри ризики, нестачу ресурсів і постійні виклики вони продовжують працювати, забезпечуючи продовольством країну та підтримуючи економіку.

Бути фермером сьогодні — це про витримку, відповідальність і віру в майбутнє. Це про людей, які не чекають легких часів, а щодня роблять свою справу.

Щиро дякуємо всім фермерам за наполегливість, працьовитість та відданість рідній землі.

Окрема вдячність нашим Захисникам і Захисницям, завдяки яким українські поля й надалі засіваються, а громади живуть і працюють.

Бажаємо миру, добрих новин, сил, здоров’я та щедрих врожаїв.

Слава Україні!

З повагою

Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

Skip to content